Zespół

Zespół teatralny nieustanie się zmienia.

Aktorzy przychodzą do teatru, gdy zaczynają kształcić się w naszej szkole, odchodzą kiedy kończą naukę.

 Rok szkolny 2016/2017

Aleksandra Andrzejewska (4TL), Karina Bogucka( 4TL)Dominik Chołuj (4TL), Paweł Chorągwicki (4TL), Oliwia Kulczak (4TOM), Patrycja Grzybowska (4TZ), Wioletta Pietruszyńska  (4TZ), Sebastian Lisowski  (3TEM), Bartek Pasek (3TEM),Mateusz Kaczmarzewski (2THM) Kaja Marczak (2TZ), Patryk Krzywy (2TZ), Adam Sarbok (2TZ), Aleksandra Siwek (2TZ), Marika Hyża, Piotr Szczepaniak (1TM), Krzysztof Nowak (1TM), Aleksandra Rabcewicz(1TI), Magdalena Grocholska (1TE), Joanna Mazurek(1TE)

 Rok szkolny 2015/2016

Katarzyna Nowak (4TZ) Bartosz Wołongiewicz( 4TEO), Marwin Marczak (4TEO)Aleksandra Andrzejewska (3TL), Karina Bogucka(3TL)Dominik Chołuj (3TL), Paweł Chorągwicki (3TL), Oliwia Kulczak (3TOM), Patrycja Grzybowska (3TZ), Wioletta Pietruszyńska  (3TZ), Sebastian Lisowski  (2TEM), Bartek Pasek (2TEM),Mateusz Kaczmarzewski (1THM) Kaja Marczak (1TZ), Patryk Krzywy (1TZ), Adam Sarbok (1TZ), Aleksandra Siwek(1TZ),Marika Hyży, Mateusz Rychły 

 Rok szkolny 2014/2015

Katarzyna Nowak (3TZ), Bartosz Wołongiewicz( 3TEO), Marwin Marczak (3TEO)Aleksandra Andrzejewska (2TL), Karina Bogucka(2TL)Dominik Chołuj (2TL), Paweł Chorągwicki (2TL), Oliwia Kulczak (2TOM), Patrycja Grzybowska (2TZ), Wioletta Pietruszyńska  (2TZ), Rafał  Zamolski (2TIE), Sebastian Lisowski  (1TEM), Bartek Pasek (1TEM), Paweł Grabowski(1TI), Szymon Kołecki(1TI), Patryk Kondej(1TI), Martyna Kołodziejczyk

Rok szkolny 2013/2014
Oliwia Kulczak (ITOM), Marzena Miśko (ITOM), Róża Lasoń (ITZ), Patrycja Grzybowska (ITZ), Wioletta Pietruszyńska  (ITZ), Dominik Chołuj (ITL), Paweł Choragwicki (ITL), Damian Horwat(ITIE), Rafał Zamolski (ITIE), Szymon Opara (ITOM), Konrad Roślik (ITOM), Konrad Gabruk (IITEO), Bartosz Wołongiewicz(IITEO)

Rok szkolny 2012/2013

DSC00658-002DSC00657-001DSC00653DSC00658-004

DSC00658-005DSC00657DSC00658-001DSC00658-003

DSC00658DSC006588DSC00678DSC00686

W kolejności Bartosz Hoffman(I TEO), Mateusz Skrzypczak (IV TA), Szymon Pilarski (IV TA), Dominika Brzostowicz (IV TD), Mateusz Ziółek (I TEO), Wiktor Germaniak (I TEO), Bartosz Wołongiewicz (I TEO), Mateusz Kręcisz (IV TC), Marwin Marczak (I TEO), Bartosz Młot (IV TA), Hubert Wachowiak (IV TA), Bartosz Błażewicz (IV TBE).

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.