Drużynowy Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

W dniu 31 maja 2013 r. na torze kartingowym w Starym Kisielinie odbył się Drużynowy Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny – Finał Wojewódzki.

Uczestniczyło w nim 8 drużyn z województwa lubuskiego. Zawodnicy rozwiązywali test z historii polskiej motoryzacji i przepisów ruchu drogowego. Z zadań praktycznych pokonywali motorowerowy tor przeszkód i wykazywali się swoimi umiejętnościami w jeździe samochodem z talerzem Stewarda, a także sprawdzali swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i obsługi pojazdów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie;

Tomiak Dawid uczeń klasy II  TLM

Naborowski Błażej uczeń klasy III ZD

Wróblewski Arkadiusz  uczeń klasy II ZMW

Po ciężkiej rywalizacji nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. Po przeliczeniu punktów indywidualnie uczeń Tomiak Dawid zajął 2 miejsce w województwie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.