KONKURS INFORMATYCZNY dla klas zawodowych

Uprzejmie informujemy, że dnia 21 maja 2008 roku w sali 209 budynku szkoły przy ulicy Piaskowej 53 o godzinie 800 odbędzie się KONKURS INFORMATYCZNY dla klas zawodowych.

  Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 20 maja 2008 z panią Renatą Domagalską

KONKURS

1

KONKURS MATEMTYCZNO-INFORMATYCZNY

W dniu 09 kwietnia (środa) 2008 roku odbył się konkurs MATEMTYCZNO-INFORMATYCZNY  dla uczniów klas zawodowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie. Wyniki są następujące: 

I miejsce-MarekBańkowski II ZA

 

II miejsce-Aneta Lisiewicz II ZC

 

III miejsce-Sebastian Szaj II ZA

IV miejsce-Lewandowski Krzysztof II ZB

IV miejsce-Kwiatkowski Tomasz II ZB

V miejsce-Łukasz Kapusta II ZA

 

VI miejsce-Grzegorz Jakubczak II ZA

 

1                       

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny MIKROPROFESOR’2008

Dnia 21 marca zakończył się II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego, w którym brało udział 9 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie.

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie prezentacji multimedialnej będącej własną interpretacją, myśli profesora Tischnera

…Człowiek jest drzewem,

które nie chce złych owoców rodzić…

Do stworzenia prezentacji uczniowie szkół średnich musieli wykorzystać inne niż Power Point dostępne narzędzie(np. OpenOffice.org Impress lub inne).

Podczas oceniania brano pod uwagę:

  • · pomysłowość autora – do 20 pkt.
  • · poprawność techniczna prezentacji – do 20 pkt.
  • · poprawność merytoryczna – do 20 pkt.
  • · łatwość obsługi – do 10 pkt.
  • · zastosowane środki wyrazu (film, dźwięk, obrazy) – do 20 pkt.
  • · estetyka wykonania (łącznie z estetyką opakowania prezentacji) – do 10 pkt.
  • · ortografia – do 10 pkt.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły

w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym MIKROPROFESOR’ 2008

(lista wg. ilości zdobytych punktów)

Nazwisko           Imię              Ilość punktów

 

Pawłowska              Justyna             72

Gardel                  Ewelina              71

Pałetko                  Katarzyna          70

Trojacka               Magdalena          69

Sobczak                Joanna               69

Małowska               Renata               66

Kisły                     Sławomir            66

Nowakowska          Agnieszka           63

Fabiś                    Marta                63

 

Niestety nasi uczniowie nie zakwalifikowali się do III etapu konkursu.

Konkurs BOBRA

Zawody II Konkursu Bóbr w Polsce odbyły się
w dnach 24-26 października 2007 roku, w tym samym czasie, co zawody tego konkursu w innych krajach.

24 października 2007 o godzinie 1200

68 uczniów naszej szkoły rozpoczęło zmagania z zadaniami konkursowymi.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły w II Ogólnopolskim Konkursie Bóbr
(lista wg. ilości zdobytych punktów)

 

  1. Mateusz Szepelak kl II ta
  2. Robert Szulczyński kl I ta
  3. Adrian Sowiński kl I ta
  4. Tomasz Andrzejewski kl II tb
  5. Aleksandra Jastrzębska kl II lb
  6. Kamil Gąsiorek kl II ta
  7. Bartłomiej Rutkowski kl I tb
  8. Renata Małowska kl II tb
  9. Krzysztof Fedyna kl II ta
  10. Piotr Kaniewski kl II ta