1

KONKURS MATEMTYCZNO-INFORMATYCZNY

W dniu 09 kwietnia (środa) 2008 roku odbył się konkurs MATEMTYCZNO-INFORMATYCZNY  dla uczniów klas zawodowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie. Wyniki są następujące: 

I miejsce-MarekBańkowski II ZA

 

II miejsce-Aneta Lisiewicz II ZC

 

III miejsce-Sebastian Szaj II ZA

IV miejsce-Lewandowski Krzysztof II ZB

IV miejsce-Kwiatkowski Tomasz II ZB

V miejsce-Łukasz Kapusta II ZA

 

VI miejsce-Grzegorz Jakubczak II ZA

 

1                       

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny MIKROPROFESOR’2008

Dnia 21 marca zakończył się II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego, w którym brało udział 9 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie.

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie prezentacji multimedialnej będącej własną interpretacją, myśli profesora Tischnera

…Człowiek jest drzewem,

które nie chce złych owoców rodzić…

Do stworzenia prezentacji uczniowie szkół średnich musieli wykorzystać inne niż Power Point dostępne narzędzie(np. OpenOffice.org Impress lub inne).

Podczas oceniania brano pod uwagę:

  • · pomysłowość autora – do 20 pkt.
  • · poprawność techniczna prezentacji – do 20 pkt.
  • · poprawność merytoryczna – do 20 pkt.
  • · łatwość obsługi – do 10 pkt.
  • · zastosowane środki wyrazu (film, dźwięk, obrazy) – do 20 pkt.
  • · estetyka wykonania (łącznie z estetyką opakowania prezentacji) – do 10 pkt.
  • · ortografia – do 10 pkt.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły

w V Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym MIKROPROFESOR’ 2008

(lista wg. ilości zdobytych punktów)

Nazwisko           Imię              Ilość punktów

 

Pawłowska              Justyna             72

Gardel                  Ewelina              71

Pałetko                  Katarzyna          70

Trojacka               Magdalena          69

Sobczak                Joanna               69

Małowska               Renata               66

Kisły                     Sławomir            66

Nowakowska          Agnieszka           63

Fabiś                    Marta                63

 

Niestety nasi uczniowie nie zakwalifikowali się do III etapu konkursu.

Konkurs BOBRA

Zawody II Konkursu Bóbr w Polsce odbyły się
w dnach 24-26 października 2007 roku, w tym samym czasie, co zawody tego konkursu w innych krajach.

24 października 2007 o godzinie 1200

68 uczniów naszej szkoły rozpoczęło zmagania z zadaniami konkursowymi.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły w II Ogólnopolskim Konkursie Bóbr
(lista wg. ilości zdobytych punktów)

 

  1. Mateusz Szepelak kl II ta
  2. Robert Szulczyński kl I ta
  3. Adrian Sowiński kl I ta
  4. Tomasz Andrzejewski kl II tb
  5. Aleksandra Jastrzębska kl II lb
  6. Kamil Gąsiorek kl II ta
  7. Bartłomiej Rutkowski kl I tb
  8. Renata Małowska kl II tb
  9. Krzysztof Fedyna kl II ta
  10. Piotr Kaniewski kl II ta

Ostateczny skład drużyn

19 lutego 2008 roku odbyła się dogrywka Konkursu „Zostań Mistrzem Internetu”. Po tym etapie lista drużyn reprezentujących szkołę wygląda następująco:

KLASY TECHNIKUM:

DRUŻYNA – discovery

1. Joanna Sobczak
2. Mateusz Szepelak
3. Patryk Pawłowicz
4. Artur Olchowik

DRUŻYNA – Restless

1. Kamil Gąsiorek
2. Dawid Zawiski
3. Katarzyna Kołodziej
4. Dawid Turski

KLASY LICEUM:

DRUŻYNA – RJ-45

1. Marcin Nowak
2. Michał Żelepapą
3. Mateusz Stefaniak
4. Bartosz Laszczak

Zwycięzcy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu 4 marca 2008 r.

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!

KONKURS „Zostań Mistrzem Internetu”

WYNIKI KONKURSU
„ZOSTAŃ MISTRZEM INTERNETU”

Konkurs odbył się 15.02.2008. Wzięło w nim udział 43 uczniów ze szkół średnich. Młodzież odpowiadała na pytania dotyczące technologii sieciowych oraz historii i zasad działania Internetu.

Uczniowie, którzy otrzymali powyżej 24 punktów zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Uczniowie technikum, którzy uzyskali 23 wezmą udział w dogrywce.

Proszę niezwłocznie skontaktować się z nauczycielem prowadzącym (Jolantą Nowak) w celu rejestracji do dalszego etapu konkursu.

!!! GRATULUJEMY !!!

Lp.
Imię
Nazwisko
liczba zdobytych punktów Klasa
1. Szepelak Mateusz 34 2TA
2. Marcin Nowak 29 2LB
3. Gąsiorek Kamil 26 2TA
4. Zawiski Dawid 25 2TA
5. Olchowik Artur 24 2TA
6. Sobczak Joanna 24 2TB
7. Pawłowicz Patryk 24 2TA
8. Musiał Arkadiusz 23 1TA
9. Turski Dawid 23 2TA
10. Krzesiński Grzegorz 23 2TA
11. Kołodziej Katarzyna 23 1TF
12. Żelepapą Michał 23 3LB
13. Adamczewski Jarosław 22 2TA
14. Cieślikowski Jacek 21 1TA
15. Lechki Michał 21 2TA
16. Małowska Renata 21 2TB
17. Kłoczko Roman 21 1TA
18. Staszak Ewelina 20 2TB
19. Pawłowska Justyna 20 2TB
20. Wenke Patrycjusz 20 1TA
21. Sobolewski Piotr 20 1TA
22. Grązka Wojciech 20 2TA
23. Białas Maciej 19 1TA
24. Majewski Marek 19 1TA
25. Kłos Damian 18 1TA
26. Milej Karol 18 1TA
27. Fedyna Krzysztof 18 2TA
28. Szkolmowski Łukasz 18 1TA
29. Lipnicki Wojtek 18 1TA
30. Seidlitz Krzystof 17 2TA
31. Paleczny Mateusz 17 2TB
32. Brychcy Mateusz 17 1TF
33. Sowiński Adrian 16 1TA
34. Poniedziałek Filip 16 2TA
35. Kowalec Michał 16 1TA
36. Domka Michał 16 1TF
37. Szulczyński Robert 16 1TA
38. Pietruszka Joanna 14 2TB
39. Stefaniak Mateusz 14 2TB
40. Wójcik Aleksandra 13 2TB
41. Skórzewska Małgorzata 13 2TB
42. Frącek Mateusz 13 2TB
43. Pinczewski Jacek 11 2TA

Zobacz zdjęcia z eliminacji wewnętrznych:
Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu” Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu” Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu”

Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu” Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu” Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu”
Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu” Eliminacje wewnętrzne konkursu “Zostań Mistrzem Internetu”