Konkursy

turniej_lol_2018_gracze1

Turniej League of Legends

Za nami finał, który odbył się w dniu 20.03.2018. Osiem drużyn walczyło o zwycięstwo :

2137 – 3TL
Dzikie węże – 2TI
Memes For Feed – 1TIE
Tęczowe Kucyki Mocy – 4TM
Zdani Na Siebie – 2TM
IT Team – 2TI
Zdolna Młodzież – 3TI
Zmarli w Butach – 4TI
Ostateczne wyniki turnieju:
I miejsce IT Team
II miejsce Zdolna Młodzież
III miejsce Tęczowe Kucyki Mocy

Chcielibyśmy podziękować za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie wszystkim widzom i graczom.

Za rok mamy nadzieję zorganizować kolejny turniej !

Gratulujemy wszystkim drużynom !

Zamieszczamy link do strony na której znajdziecie informacje na temat m.in. rozegranych meczów, statystki: http://bit.ly/2Gb0wIx

KONKURSY

W roku szkolnym 2014/2015 Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją „Contra Crimen” organizuje następujące konkursy i turnieje:

Konkurs na spot telewizyjny pn. „NARKOTYKI – rozmazane życie”

Konkurs na monodramy pn. „Pomoc w dwóch aktach”

Konkurs na spot filmowy pn. „Rodzina bez przemocy”

Szczegółowych informacji możesz uzyskać u Pani Renaty Domagalskiej (sala 209) lub na stronie organizatora link do strony…

1

Fotorelacja z konkursu „DZIEJE MISJONARZY”

KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS ZAWODOWYCH

Uprzejmie informujemy, że dnia 25 – 05 – 2011 roku w sali 209 bud. szkoły przy ulicy Piaskowej 53 odbędzie się

KONKURS INFORMATYCZNY dla klas zawodowych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 20 maja 2011 z panią Renatą Domagalską w sali 209

OLIMPIADA DIALNETMASTERS

W dniach 10.01-13.01.2011 odbył się wewnętrzny konkurs pomiędzy uczniami szkół ponadgimnazjalnych poprzedzający ogólnopolską Olimpiadę DialnetMasters – Zostań Mistrzem Internetu.

W konkursie brało udział 82 uczniów ze szkół średnich. Młodzież odpowiadała na pytania dotyczących technologii sieciowych, internetu oraz jego historii i zasad działania.

Oto drużyny, które się zakwalifikowały do Olimpiady DialnetMasters:

LOŁ KINGI

Roman Kłoczko; Karol Milej; Łukasz Szkolmowski; Maciej Białas

SASQATCH TEAM

Marek Majda; Jakub Szepelak; Bartosz Szepelak; Piotr Górak

BLUE RIDERS OF DOOM

Artur Ratajczak; Mateusz Piwecki; Mateusz Pawelec; Bartłomiej Młot

TURBO BOYS

Daniel Kaczmarczyk; Patryk Borowski; Hubert Wachowiak; Kamil Krogulec

FOLTARZ TEAM

Arkadiusz Foltarz; Marek Hryszkiewicz; Sebastian Łaciński; Piotr Wera

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !