NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

Witamy w nowym roku szkolnym. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i samych szóstek z niemieckiego :)

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Znajdziecie tutaj materiały do pracy na lekcjach przygotowane przez panie germanistki, jak również różne inne informacje dotyczące egzaminu maturalnego, dodatkowe ćwiczenia i wskazówki.

Viel Spaß!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>