Prezentacje mechatroników z klasy 3 TEM

Co roku na lekcji „posługiwanie się językiem obcym w branży mechatronicznej” organizowany jest konkurs w klasach 3 technik mechatronik dotyczący mechatroniki „po niemiecku”. W tym roku uczniowie klasy 3 TEM mieli również okazję wykazać się swoimi umiejętnościami mechatronicznymi i językowymi. Za najlepszą i najciekawszą pracę uznano prezentację w wykonaniu Sebastiana Lisowskiego i Bartłomieja Czulińskiego. Wszystkie prace były ciekawe, wśród nich m. in. prezentacja Marcela Okuniewicza. Uczniowie dostali oceny za swoje prace, przy okazji gratulacje za ich zaangażowanie i chęć wykorzystania języka niemieckiego w swoim zawodzie.

Organizator konkursu: Wioletta Kuśnierek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.