Prezentacje mechatroników z klasy 3 TEM

Co roku na lekcji „posługiwanie się językiem obcym w branży mechatronicznej” organizowany jest konkurs w klasach 3 technik mechatronik dotyczący mechatroniki „po niemiecku”. W tym roku uczniowie klasy 3 TEM mieli również okazję wykazać się swoimi umiejętnościami mechatronicznymi i językowymi. Za najlepszą i najciekawszą pracę uznano prezentację w wykonaniu Sebastiana Lisowskiego i Bartłomieja Czulińskiego. Wszystkie prace były ciekawe, wśród nich m. in. prezentacja Marcela Okuniewicza. Uczniowie dostali oceny za swoje prace, przy okazji gratulacje za ich zaangażowanie i chęć wykorzystania języka niemieckiego w swoim zawodzie.

Organizator konkursu: Wioletta Kuśnierek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>