Galeria zdjęć

Drodzy Absolwenci, dawni pracownicy i sympatycy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Sikorskiego w Sulechowie!

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania pięćdziesiątej rocznicy powstania Naszej Szkoły.

Popularna sulechowska „Zawka” ma już 50 lat.

Pół wieku odkrywania talentów, gromadzenia doświadczeń, tradycji, ciągłego doskonalenia, zarówno pracowników, jak i infrastruktury. Po wielu latach pracy możemy się pochwalić świetnie przygotowaną kadrą pedagogiczną oraz nowoczesną bazą dydaktyczną.

Szkoła to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzyli. W pięćdziesięcioletniej historii szkoły jej mury opuściło blisko 20 tysięcy absolwentów technikum, liceum, zasadniczej szkoły zawodowej i szkół dla dorosłych. Są wśród Was wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele, prezesi i dyrektorzy firm, samorządowcy i specjaliści
z różnych dziedzin.

Szkoła to nie tylko lekcje. U nas mogliście rozwijać zainteresowania sportowe, wcielić się w dowolną rolę w szkolnym teatrze, aktywnie włączyć się w realizację jednego
z projektów finansowanych ze środków UE, zdobywać laury w olimpiadach
i konkursach.

Przyjdź w pierwszą sobotę czerwca 2012 roku, jeszcze raz poczuj atmosferę szkoły, spotkaj się z dawnymi kolegami i pracownikami, ponownie zajmij miejsce w ławce, usłysz Swoje nazwisko czytane przez dawnego profesora.

W imieniu społeczności szkolnej
Jerzy Rozynek