IMT_

            10 czerwca 2016 roku uczniowie klasy 2 TEM – technik mechatronik oraz klasy 2 ZMW – mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyli, wraz z opiekunami Panią Justyną Podhajską i Panem Andrzejem Leśniakiem, w Targach ITM- innowacje- technologie-maszyny, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczniowie mieli możliwość poznania najnowszej technologii. Zwiedzili salon obrabiarek i narzędzi, salon hydrauliki, pneumatyki i napędów oraz salon metalurgii, hutnictwa i przemysłu metalowego.
Ponadto młodzież mogła uczestniczyć w pokazie lakierniczym na powierzchni demonstracyjnej.  Oferta targów była bardzo bogata. Dzięki temu uczniowie mogli zobaczyć specjalistyczne maszyny i urządzenia. Młodzież była pod ogromnym wrażenie tego, co zobaczyli w czasie zwiedzania. Wrócili do Sulechowa z nową wiedzą.