3 czerwca 2016 roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w organizację Festynu Rodzinnego w Zespole Szkół w Sulechowie. Młodzież, kształcąca się w profilach technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa i technik logistyk, pomagała przy obsłudze stoisk gastronomicznych w czasie imprezy.

            Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na stoisku naszej szkoły. Razem z nauczycielkami przedmiotów zawodowych przygotowali orzeźwiające napoje z naturalnych składników: lemoniadę ze świeżą cytryną i miętą, sok pomarańczowo – marchwiowy oraz mrożoną herbatę. Uczestnicy festynu mogli skosztować wyśmienitej sałatki owocowej – idealnego rozwiązania na upalny dzień.

            Młodzież wykazała się ogromnym zaangażowaniem i pracowitością. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Marzena Miśko z kl. 3 TOM, Oliwia Kulczak z kl. 3 TOM, Wanesa Romańczuk z kl. 3 TOM, Remigiusz Ziomek z kl. 2 TZ, Krystian Górny z kl. 3 TZ, Kacper Michalczyk z kl. 2 TZ, Katarzyna Gdeczyk z kl. 2 TZ, Natalia Łuczyńska z kl. 2 TZ, Weronika Kwiatkowska z kl. 2 TL, Aleksandra Baraniecka z kl. 2 TH oraz Patryk Lewicki z kl. 1 THM.

Dziękujemy młodzieży i nauczycielom za poświęcony czas.