Nowa strona WWW

Strona WWW Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dostępna jest pod adresem cksulechow.pl

Aktualne informacje o funkcjonowaniu szkoły dostępne są na nowej stronie. Zapraszamy

Spotkanie integracyjne

Dyrekcja, Nauczyciele oraz społeczność uczniowska
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
im. gen. Władysława Sikorskiego w Sulechowie

zapraszają

dnia 1 września 2016r. (czwartek) na spotkanie integracyjne.

• 09.00- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – boiska szkolne przy ul. Piaskowej 53,
  • 10.00 – spotkanie z wychowawcami oraz nauczycielami specjalistami z danego zawodu,
  • 16.00 – spotkanie rodziców z dyrekcją i wychowawcami klas, (aula szkolna przy ul. Piaskowej 53).

Uroczystości szkolne poprzedzi Msza św. o godz. 8 00 w Kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Sulechowie, ul. Odrzańska.

Życzymy udanych wakacji.

Do miłego spotkania w dniu 1 września 2016r.

20Cze/16
dzien_sportu

Dzień Sportu

14 czerwca 2016roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały w trzech konkurencjach zespołowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się piłka nożna chłopców, w której wzięło udział 10 zespołów. RozgrywaneCzytaj więcej….

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO 14-06-2016

dzien_sportu

14.06.2016r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Sportu.

Rozgrywane będą następujące konkurencje sportowe:

• piłka nożna chłopców i dziewcząt
  • piłka koszykowa chłopców i dziewcząt
  • piłka siatkowa-możliwość drużyn mieszanych

Zapraszamy reprezentacje klas do wzięcia udziału w zabawie.

Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do 10.06.2016r.

Uczniowie biorący udział w imprezie, zwolnieni są z zajęć szkolnych po drugiej godzinie lekcyjnej. Zbiórka o godz. 9.45 na boiskach szkolnych przy ul. Piaskowej.

Prosimy reprezentacje klas o jednakowe kolory koszulek i zaopatrzenie się w wodę do picia.

Pozostali uczniowie biorą udział w lekcjach według planu. Istnieje możliwość dopingowania swoich kolegów i koleżanek po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym lekcje – cała klasa idzie kibicować.

Życzymy udanej zabawy i sportowych przeżyć.
Nauczyciele Wychowania Fizycznego.